sobota, 24 marca 2012

Mam i ja - czyli serduszka z papierowej wilkiny :)

Na forach oglądałam piękne serca robione za pomocą drucika i rurek skręconych z papieru. Prosta i śliczna ozdoba, która może wykonać każdy a dodatkowo indywidualnie ją przyozdobić!
A więc postanowiłam zrobić na próbę takie właśnie serduszka :)
5 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie wygląda taka ozdoba. Muszę sobie ten pomysł zapamiętać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Podzielam zdanie przedmówczyni na kolejne zdjęcia zrobię sobie taką ozdobę z serduszek i gwiazdek. Jakiś wianek też się pewnie przypałęta. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachęcam :) serduszka robi się bardzo przyjemnie i szybko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hejo :D Właśnie posłałam jajo. Przepraszam za opóźnienie :P Mam nadzieję, że dojdzie w całej skorupce ;) A jak nie to będziesz mieć kolorową jajecznicę :D daj znać jak dojdzie.

  pozdrawiam

  ps. Właśnie zobaczyłam Twoje podkładki pod kubki i talerze i powiem Ci, że są MEGA! Tylko powiedz mi czy je całe kleiłaś czy w ogóle? Bo ja tą techniką robiłam misę zieloną, kapelusz chiński i trochę makulaterii. Przy misie kleiłam tylko końce rurek i ostatnią całą ale kapelusz kleiłam po całości. I moja rada - łatwiej i szybciej robi się jeśli używasz takich czarnych blaszanych klipów do papieru ale małych, bo można na bieżąco łapać koło i lecieć błyskawicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje bardzo za informację i czekam z niecierpliwością na przesyłkę :)
  A co do podkładek - to kleiłam je całe, to znaczy każdą koleją warstwę "ślimaka" przyklejałam do poprzedniej. Myślę, że przy tych mniejszych podkładkach nie trzeba aż tak dokładnie kleić całości, bo i tak farba je potem ładnie utwardzi. Ale te podkładki pod talerze są zbyt duże :)
  I dziękuję za radę dotyczącą klipsów - każda jest dla mnie bezcenna :)
  pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania moich postów :)